Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 4.0
Barely LethalRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Naomi and Ely's No Kiss ListRated ★ 1.0