Titles you rated
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Wanee & JunahRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
FriendRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.0