Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0