Titles you rated
The PianoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5