Movies
Ratings
275
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The AlpinistRated ★ 4.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0
Lorena Light footed WomanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HalftimeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
After the WeddingRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
My Best Friend Anne FrankRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0