Movies
Ratings
16
The Blind SideRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0