Movies
Ratings
994
Roman HolidayRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0