Movies
Ratings
51
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5