Titles you rated
Prime Minister and IRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5