Titles you rated
ArmageddonRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.0