Series
Ratings
174- ModelRated ★ 4.0
- Under The RainbowRated ★ 4.0
Age of HeroesRated ★ 3.0
Little Girl KRated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 4.0
- Walking to HeavenRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 5.0
Green RoseRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 3.0- Bad HousewifeRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 3.5
- VirtueRated ★ 3.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0- Paper CraneRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 0.5