Movies
Ratings
718
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0