Movies
Ratings
512
Handsome GuysRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- The Last WitnessRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5