Titles you rated
Dear XRated ★ 5.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The DefectsRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 1.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
- My name is 가브리엘Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5