Series
Ratings
133
Queen MantisRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0