Movies
Ratings
46
My WayRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0