Movies
Ratings
547
The Danish GirlRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5