Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5