Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 1.5
Happy FeetRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0