Movies
Ratings
137
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
PainedRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The Way BackRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Jackass 3DRated ★ 5.0