Movies
Ratings
920
Crazy First LoveRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5