Series
Ratings
189
Something in the RainRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0