Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5