Titles you rated
Chicken RunRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
SteamboyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 2.5