Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Brothers BloomRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Song to SongRated ★ 0.5