Series
Ratings
24
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
VRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
Ugly AlertRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0