Movies
Ratings
553
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0