Series
Ratings
99
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Beyond the CloudsRated ★ 4.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
MidasRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5