Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5