Movies
Ratings
545
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5