Movies
Ratings
64
SilencedRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.5
AbductionRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0