Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
What a Girl WantsRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0