Series
Ratings
54
Likeable or NotRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- BossRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0