Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 0.5
I Am SamRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 0.5
SecretRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 1.0
2012Rated ★ 1.0
August RushRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0