Titles you rated
JesusRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ColumbusRated ★ 4.0
My Father's RoomRated ★ 4.5- The End of the UniverseRated ★ 5.0
- Little KingRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The PostRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
CloserRated ★ 4.5
The Gleaners & IRated ★ 4.5