Titles you rated
Golden BrideRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.5