Movies
Ratings
101
Confession of MurderRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5