Movies
Ratings
51
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0