Movies
Ratings
216
Pearl HarborRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0