Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
The Weekend AwayRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0