Titles you rated
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5