Movies
Ratings
41
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0