Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0