Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 2.0
Oh! My LadyRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 0.5
Vampire IdolRated ★ 2.0
Make a WishRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0