Movies
Ratings
47
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
OculusRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
JunoRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.0