Series
Ratings
42
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Love Catcher in BaliRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Love Catcher in SeoulRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The RainRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0