Titles you rated
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 1.0
CJ7Rated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5