Series
Ratings
17- The TakeRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5