Series
Ratings
137
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Close EnoughRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Tuca & BertieRated ★ 3.5
Patriot Act with Hasan MinhajRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.0- Broad CityRated ★ 4.0