Titles you rated
RenfieldRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The Garfield MovieRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Piece by PieceRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0